Air Scooter 12“ Solid Tyre - stříbrná

Městská koloběžka Air Scooter 12“ je vyrobená švédskou firmou STIGA, která je již od roku 1957 známá vysokou kvalitou svých výrobků a zakládá si na precizním zpracování i toho nejmenšího detailu.

Koloběžka s moderním designem je ideální pro rychlé přesuny po městě ale i celodenní výlety. Koloběžku ocení i ti, kteří pro svou jízdu vyhledávají pestrý a rozmanitý terén, který není pro jízdu žádnou překážkou.

Air Scooter 12“ má velká kola vhodná pro jízdu na různých površích. 12-palcová kola s mimořádně pevnými bezdušovými pneumatikami. Vysoká pevnost a odolnost proti propíchnutí. Kola nemají vnitřní ventilek, takže nevyžadují nafukování. Jsou zcela bezúdržbové, takže nepotřebujete žádnou pumpičku a nafukování! Zároveň je jízda na nich velmi pohodlná a příjemná!

Koloběžka má ruční brzdu na přední i zadní kolo, aby i v náročném terénu a nečekaných situacích byla snadno ovladatelná a jízda na ni bezpečná. Rám i brzdy jsou vyrobeny z oceli, ráfky a brzdové páky z hliníku. Řídítka lze snadno nastavit do požadované výšky.

Obchodní podmínky

 

Specifikace

Materiál konstrukce
ocel
Materiál brzd
ocel
Výška řídítek
nastavitelná 77-90 cm
Velikost kol
12“, bezdušová
Stojánek
Ano
Nosnost
100 kg
Hmotnost
7,5 kg
Věk
7+
Barva
stříbrná

Kde produkt zakoupit?

Doporučená cena
5 299 Kč