City 200-S SA

Skládací sportovní koloběžka City 200-S SA je vyrobená švédskou firmou STIGA, která je již od roku 1957 známá vysokou kvalitou svých výrobků a zakládá si na precizním zpracování i toho nejmenšího detailu.

City 200 s moderním designem je určena všem, kteří mají rádi pohyb, zábavu a nové zážitky. Koloběžka je doplněna o Stigou vyvinutý stabilizační systém, který zvyšuje pohodlí jízdy a bezpečnost. Odpružení na předním kole umožňují hladkou a plynulou jízdu.

Konstrukce je vyrobena z pevného ocelovo-hliníkového rámu, kolečka jsou vyrobena z polyuretanu, který se vyznačuje svou pevností a odolností. Větší průměr koleček umožňuje rychlejší a pohodlnější jízdu.

Stabilní řídítka lze nastavit od výšky 90 cm až do výšky 105cm, lehce tedy koloběžku přizpůsobíte své výšce. Pro pohodlně řízení jsou rukojeti řídítek vyztuženy o měkké TPE úchyty.

Koloběžka má stojánek, takže ji nemusíte pokládat na zem nebo hledat místo k opření. Můžete ji také jednoduše složit a její přenesení a uskladnění je tak velmi snadné. Brzda nad zadním kolečkem zajišťuje včasné zastavení a ideální kontrolu jízdy.

Specifikace

Materiál konstrukce
hliník/ocel
Materiál řídítek
hliník s TPE úchyty
Materiál koleček
PU
Ložiska
ABEC 7 carbon
Výška řídítek
nastavitelná 90-105 cm
Průměr koleček
200 mm
Skládací
Ano
Stojánek
Ano
Nosnost
100 kg
Hmotnost
4,5 kg
Věk
7+
Barva
bílá

Kde produkt zakoupit?

Doporučená cena
3 999 Kč