Play+ MIPS - bílá

Přilba PLAY+ je vyrobená švédskou firmou STIGA, která je již od roku 1957 známá vysokou kvalitou svých výrobků a zakládá si na precizním zpracování i toho nejmenšího detailu.

Helma je vhodná jak pro letní, tak pro zimní sporty. V létě je vzdušná a dobře odvětrávaná. V zimě můžete helmu také využít díky čepici STIGA, která sedí přesně pod helmu.

Play+ je vyrobena z vysoce kvalitní lakované nylonové skořápky, která zajišťuje maximální tvrdost a bezpečí pro vaše dítě. Vnitřní výplň je tvořena pěnou EPP, která skvěle absorbuje náraz. Pěna je uzpůsobena tak, aby mohla absorbovat i více nárazů, aniž by přestala plnit svou ochrannou funkci.

Helma je doplněna o jedinečnou a vysoce účinnou a patentovanou technologii MIPS, která maximálně zvyšuje bezpečnost vašeho dítěte.

MIPS: Mezi výplní a skořápkou je umístěn tenký ochranný plát, který nijak nenarušuje celkový vzhled ani tvar helmy ani nesnižuje komfort při nošení. V okamžiku nárazu se vrstva MIPS posune spolu s hlavou nezávisle na směru nárazu a omezí rotaci mozku, která může představovat velké nebezpečí. Foto k popisu technologie naleznete mezi obrázky k produktu.

Helma Play+ je doplněna o polstrovanou vložku a polstrovanými popruhy kolem uší, aby nošení helmy pro vaše dítě bylo pohodlné. Zapínání helmy je snadno nastavitelné a doplněno o zelenou bezpečnostní sponu, která je certifikovaná EN1080.

Specifikace

Materiál helmy
Nylon
Materiál výplně
EPP
Certifikace
EN1080
Velikost
S (48-52), M (52-56)
Barvy
černá, bílá, růžová

Kde produkt zakoupit?

Doporučená cena
2 999 Kč