ZAP TZ Stream

Freestylová koloběžka ZAP TZ Stream je vyrobená švédskou firmou STIGA, která je již od roku 1957 známá vysokou kvalitou svých výrobků a zakládá si na precizním zpracování i toho nejmenšího detailu.

ZAP TZ Stream je freestylová koloběžka určena pro nejnáročnější jezdce. Je speciálně navržena pro pokročilé triky, kaskadérské kousky a skoky.

Díly koloběžky jsou vytvořeny z velmi pevné slitiny hliníku s označením 7005, která se pro svou pevnost a odolnost používá pro výrobu rámů horských kol. Koloběžka tak bez problému vydrží i velmi náročné triky.

Rukojeti jsou vyrobeny z chromolu (slitina chromu a molybdenu), který se vyznačuje svou pevností a odolností. Řídítka jsou ve výšce 87 cm a rukojeti řídítek jsou vyztuženy měkkým polstrováním pro pohodlný úchyt. Kolečka jsou vyrobena z kvalitního polyuretanu, který se vyznačuje svou pevností. Brzda nad zadním kolečkem zajišťuje včasné zastavení a ideální kontrolu jízdy.

Zdá se vám běžný koloběh příliš monotónní? Pořiďte si tu nejlepší freestylovou koloběžku a ovládněte každý skatepark nebo ulici!

Specifikace

Materiál konstrukce
Chromoly 4130, hliník 7005
Materiál řídítek
4103 Chromoly s TPE úchyty
Materiál koleček
PU
Ložiska
ABEC 9 chrom s hliníkovým jádrem
Vidlice
Bez-závitová vidlice s SCS kompresním systémem
Výška řídítek
87 cm
Průměr koleček
110 mm
Brzda
ocelová brzda
Nosnost
100 kg
Hmotnost
3,3 kg
Věk
7+
Barva
bílo/tyrkysová

Kde produkt zakoupit?

Doporučená cena
7 999 Kč